Aktualności z WORD Bielsko-Biała

Rząd szykuje rewolucję w przepisach dla kierowców

Ta planowana zmiana może przynieść prawdziwą rewolucję zarówno dla kierowców, jak i tych, którzy dopiero przygotowują się do egzaminu na prawo jazdy.

Jazda bez prawa jazdy

Ministerstwo Cyfryzacji przygotowało propozycje do projektu ustawy wprowadzającej nowe przepisy wmyśl których kierowcy nie będą musieli posiadać przy sobie prawa jazdy. 

Karol Okoński, sekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji wyjawia:

Egzamin na prawo jazdy - jak długo trwa?

Zdane testy na prawo jazdy to jeszcze nie wszystko. Na ostatnim odcinku drogi do prawa jazdy musisz przekonać egzaminatora, że potrafisz samodzielnie poruszać się w ruchu drogowym. Jak długo trwa egzamin praktyczny na prawo jazdy?

Egzamin teoretyczny

Test na prawo jazdy musisz rozwiązać w ciągu maksymalnie 25 minut. Jeśli zdajesz na więcej niż jedną kategorię prawa jazdy twój czas egzaminacyjny ulega wydłużeniu o 25 minut na każdą kolejną kategorię zdawanych uprawnień.

Wynajem placu WORD Bielsko-Biała

Egzamin na prawo jazdy to niepotrzebny stres, a aby go zmniejszyć, warto wynająć plac manewrowy WORD, aby przećwiczyć egzamin w miejscu, w którym będzie się go zdawać.

Testy na prawo jazdy - pełna oficjalna baza egzaminacyjna.

Zapoznaj się z infrastrukturą WORD Bielsko-Biała

Przed egzaminem państwowym warto zapoznać się z infrastrukturą WORD wykupując jazdy dodatkowe. WORD Bielsko-Biała daje Wam możliwość wykupienia jazd próbnych w zakresie kategorii: B, B1, B+E, C, C+E, D, T oraz AM, A1, A2, A.

WORD Bielsko-Biała ranking zdawalności

Kto w Bielsku-Białej uczy najlepiej? Oto ranking zdawalności WORD Bielsko-Biała.

Zestawienie dotyczy wyłącznie tych ośrodków, z których w 2017 roku przeprowadzono minimum 100 egzaminów praktycznych w zakresie kategorii B prawa jazdy.

Teoria online. Sprawdź za darmo czy zdasz testy na prawo jazdy

Najlepsze nauki jazdy

1 Ośrodek Szkolenia Kierowców IMPREZA Robert Berger Bielsko-Biała zdawalność 49,48%

2 Nauka Jazdy LIDER Jakub Żmudzki Bielsko-Biała zdawalność 49,27%