Aktualności z WORD Bielsko-Biała

Egzamin na prawo jazdy - jak długo trwa?

Zdane testy na prawo jazdy to jeszcze nie wszystko. Na ostatnim odcinku drogi do prawa jazdy musisz przekonać egzaminatora, że potrafisz samodzielnie poruszać się w ruchu drogowym. Jak długo trwa egzamin praktyczny na prawo jazdy?

Egzamin teoretyczny

Test na prawo jazdy musisz rozwiązać w ciągu maksymalnie 25 minut. Jeśli zdajesz na więcej niż jedną kategorię prawa jazdy twój czas egzaminacyjny ulega wydłużeniu o 25 minut na każdą kolejną kategorię zdawanych uprawnień.

Wynajem placu WORD Bielsko-Biała

Egzamin na prawo jazdy to niepotrzebny stres, a aby go zmniejszyć, warto wynająć plac manewrowy WORD, aby przećwiczyć egzamin w miejscu, w którym będzie się go zdawać.

Testy na prawo jazdy - pełna oficjalna baza egzaminacyjna.

Zapoznaj się z infrastrukturą WORD Bielsko-Biała

Przed egzaminem państwowym warto zapoznać się z infrastrukturą WORD wykupując jazdy dodatkowe. WORD Bielsko-Biała daje Wam możliwość wykupienia jazd próbnych w zakresie kategorii: B, B1, B+E, C, C+E, D, T oraz AM, A1, A2, A.

WORD Bielsko-Biała ranking zdawalności

Kto w Bielsku-Białej uczy najlepiej? Oto ranking zdawalności WORD Bielsko-Biała.

Zestawienie dotyczy wyłącznie tych ośrodków, z których w 2017 roku przeprowadzono minimum 100 egzaminów praktycznych w zakresie kategorii B prawa jazdy.

Teoria online. Sprawdź za darmo czy zdasz testy na prawo jazdy

Najlepsze nauki jazdy

1 Ośrodek Szkolenia Kierowców IMPREZA Robert Berger Bielsko-Biała zdawalność 49,48%

2 Nauka Jazdy LIDER Jakub Żmudzki Bielsko-Biała zdawalność 49,27%

Kiedy można zaparkować na chodniku?

Już w testach na prawo jazdy znajdziesz pytania odnoszące się do parkowania na chodniku. Przepisy regulujące ten manewr warto jednak znać, aby umieć zastosować je w ruchu drogowym i…uniknąć mandatu.

Parkowanie na chodniku

Zasady parkowania na chodniku reguluje art. 47. ustawy prawo o ruchu drogowym. Zgodnie z nim na chodniku możesz wykonać jedynie pojazdem o dmc nieprzekraczającej 2,5 t, pod warunkiem że: