Aktualności z WORD Bielsko-Biała

Na niektórych drogach pojawią się nowe znaki drogowe

Na niektórych drogach krajowych pojawią się nowe znaki drogowe. GDDKIA wyjaśnia co mają oznaczać. 

Nowe znaki drogowe pojawią się w związku z międzynarodowymi ćwiczeniami wojskowym odbywającymi się się w pierwszych dniach czerwca, i będzie obowiązuwało w dniach od 23 maja do 16 czerwca 2019 r.

Oznakowane mają być wybrane obiekty mostowe w ciągu dróg krajowych.

WORD Bielsko-Biała majówkę odrabia w sobotę

WORD w Bielsku-Białej zaliczy dłuższy przestój w związku z weekendem majowym. Egzaminu na prawo jazdy nie zaplanujemy tam ani nie zdamy 2 maja, jednak ten dodatkowo wolny od pracy dzień zostanie odrobiony w sobotę 11 maja 2019.

Sprawdź czy zdasz terie. Testy na prawo jazdy takie same jak w WORD.

Rząd szykuje rewolucję w przepisach dla kierowców

Ta planowana zmiana może przynieść prawdziwą rewolucję zarówno dla kierowców, jak i tych, którzy dopiero przygotowują się do egzaminu na prawo jazdy.

Jazda bez prawa jazdy

Ministerstwo Cyfryzacji przygotowało propozycje do projektu ustawy wprowadzającej nowe przepisy wmyśl których kierowcy nie będą musieli posiadać przy sobie prawa jazdy. 

Karol Okoński, sekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji wyjawia:

Egzamin na prawo jazdy - jak długo trwa?

Zdane testy na prawo jazdy to jeszcze nie wszystko. Na ostatnim odcinku drogi do prawa jazdy musisz przekonać egzaminatora, że potrafisz samodzielnie poruszać się w ruchu drogowym. Jak długo trwa egzamin praktyczny na prawo jazdy?

Egzamin teoretyczny

Test na prawo jazdy musisz rozwiązać w ciągu maksymalnie 25 minut. Jeśli zdajesz na więcej niż jedną kategorię prawa jazdy twój czas egzaminacyjny ulega wydłużeniu o 25 minut na każdą kolejną kategorię zdawanych uprawnień.

Wynajem placu WORD Bielsko-Biała

Egzamin na prawo jazdy to niepotrzebny stres, a aby go zmniejszyć, warto wynająć plac manewrowy WORD, aby przećwiczyć egzamin w miejscu, w którym będzie się go zdawać.

Testy na prawo jazdy - pełna oficjalna baza egzaminacyjna.

Zapoznaj się z infrastrukturą WORD Bielsko-Biała

Przed egzaminem państwowym warto zapoznać się z infrastrukturą WORD wykupując jazdy dodatkowe. WORD Bielsko-Biała daje Wam możliwość wykupienia jazd próbnych w zakresie kategorii: B, B1, B+E, C, C+E, D, T oraz AM, A1, A2, A.